Segmenty małe

Segmenty małe

Oferujemy 50 miejsc noclegowych w 2-poziomowych segmentach rodzinnych mieszczących do 6 osób. Segment z jedną sypialnią 29m2, z dwiema sypialniami 37m2 W skład segmentu wchodzi: salon z TV, aneks kuchenny, sypialnia na antresoli lub dwie sypialnie, łazienka z prysznicem i pokoje dwuosobowe.
Do dyspozycji gości: ręczniki,szlafroki, lodówka, kuchenka, naczynia, sztućce.

Na terenie ośrodka znajduje się basen (gratis), parking, altana z grillem, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sauna, jacuzzi. Z domków można bezpośrednio dojść do Dunajca. Oferujemy lokal gastronomiczny z całodziennym wyżywieniem. Organizujemy imprezy okolicznościowe, bal sylwestrowy z kuligiem, zielone szkoły, imprezy firmowe itp.

Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cen. Przyjmujemy dzieci na zielone szkoły oraz zimowiska.

Cena noclegu z wyżywieniem w zależności od wieku dzieci i długości pobytu – od 60 zł netto.

Dla dzieci i młodzieży organizujemy dyskoteki. Na zlecenie klienta organizujemy transport autokarem, wycieczki objazdowe z przewodnikiem, kuligi z kapelą, imprezy taneczne w lokalu lub regionalne z pieczeniem prosiaka w altanie.

Ceny segmentów:

Sezon wakacyjny, weekend majowy, Boże Ciało, Święta – 220zł za segment z jedną sypialnią lub 330 zł z dwiema sypialniami, poza sezonem -od 55 zł od osoby.

Cena posiłków:

Śniadanie – 13zł / Kolacja – 13zł

Obiad – 23zł / Obiadokolacje – 23zł

Podoba Ci się nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

601 470 990